+90 0533 050 58 63

Sosyal Medyada Biz}

Erdem Ups
Erdem Kesintisiz Güç Kaynakları olarak, müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası her türlü servis ihtiyaçlarını uzman servis teknisyenlerimiz ile 7/24 çözümler getirmekteyiz. Ayrıca firmalarınız da ki; kesintisiz güç kaynaklarının tamir , bakım ve onarımlarında da çözümler üretmekteyiz. Böylelikle en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediğimizi ve kesintisiz güç kaynakları alanında çözüm ortağınız olacağımızı umuyoruz...
TÜMÜNÜ GÖR

REGÜLATÖR 5-KVA

Regülatör 5 KVA

Fiyat : 600 TL + Kdv

Monofaze 5 kVA Servo Regülatör sistemi ev ve kobiler için ideal ve ekonomik çözümler sunuyor.

Mikro İşlemcili kontrol kartı ile otomatik voltaj regülasyonunu sağlayan Erdem Servo regülatörler tak unut yapısı ile voltaj sorunlarınıza kesin çözümler sunuyor.

 

Monofaze olarak 1kVA ile 50kVA aralığında üretilen Monofaze servo regülatör sistemleri eski teknoloji kademeli regülatör mantığına ayrıkırı olarak tamamen elektroniktir.

 

Elektrik hattına bağlanan Erdem Regülatör şehir şebekesindeki voltaj düşmesi ve voltaj yükselmesini otomatik olarak algılar.

Saniyede 85V/sn voltaj düzenleme hızına sahip voltaj yükseltici diğer adı ile voltaj düşürücü ya da voltaj ayarlayıcı regülatörlerimiz ile size ek bir iş kalmaz.

 

Regülatör içerisinde bulunan Servo varyak sistemi ve  trafo ile standart olarak 150Volt ile 250Volt aralığında voltaj değişimlerini hızlı regülasyon ile 220Volt a ayarlamaktadır.

 

Voltaj regülatörü varyaklarının sarımında H sınıfı emayeli tel kullanılmıştır. Varyak nüvesi yüksek gausslu yönlendirilmiş silisli saçtan imal edilmiştir. Verimli ve hassas bir akım toparlanma özelliği için elektro grafitten imal edilmiş kömür kullanılmaktadır.

 

Regütör içerisinde çıkış gücüne uygun booster trafo bulunur. Voltaj regülatörünün sargılarının aralarına izolasyon amaçlı polyester press bant kullanılmaktadır. Bu sayede regülatörün 200 C°sıcaklıklarda bile üstün performansla çalışması sağlanmaktadır.

 

Regülatör üzerinde sistemde oluşabilecek bir arıza durumunda şehir şebeke elektriğini aktaran by-pass şalteri bulunmaktadır. Bu sayede bakım esnasında enerjisiz kalmanız engellenmektedir.

 

Voltaj regülatörlerimizde kullanılan kablo kesitleri regülatör kapasitesinin %150 kapasitesine göre seçilmektedir. Regülatör çıkış örnekleme trafosu ile motor trafosu ayrı ayrı kullanılmakta ve birbirleri ile etkileşimi söz konusu olmamaktadır. Regülatörün giriş ve çıkışı için uygun değerlerde sigorta kullanılmaktadır.

 

Ebatlar                  : 22x31x45 cm (YxDxG)

Ağırlık                   : 40 Kg

Voltaj Çalışma Aralığı : 150/250VAC

Çıkış Gerilimi         : 220VAC