+90 0533 050 58 63

Sosyal Medyada Biz}

Erdem Ups
Erdem Kesintisiz Güç Kaynakları olarak, müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası her türlü servis ihtiyaçlarını uzman servis teknisyenlerimiz ile 7/24 çözümler getirmekteyiz. Ayrıca firmalarınız da ki; kesintisiz güç kaynaklarının tamir , bakım ve onarımlarında da çözümler üretmekteyiz. Böylelikle en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediğimizi ve kesintisiz güç kaynakları alanında çözüm ortağınız olacağımızı umuyoruz...
TÜMÜNÜ GÖR

Güç Kaynağı Bizden Alınır…

Güç Kaynağı Bizden Alınır…

Erdem Kesintisiz Güç Kaynakları olarak yeni çıktığımız bu yolda,siz değerli müşterilerimizin teknolojik ürünlerinin ihtiyaç duyduğu enerjiyi kesintisiz sağlamak üzere çözümler üretmek amacındayız.
Bu amaçla ihtiyacınız olan Kesintisiz Güç Kaynaklarının;
Tasarlanması
Üretimi
Kurulumu
Tamiri
Bakım – Onarımı
Servis
Satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz.
Firmamız öncelikle istanbul ve çevresinde ki siz sayın müşterilerimize hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Öncelikli ürünlerimiz  ;
Kesintisiz Güç Kaynakları
Regülatörler
Aküler

Erdem Kesintisiz Güç Kaynakları olarak, müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası her türlü servis ihtiyaçlarını uzman servis teknisyenlerimiz ile 7/24 çözümler getirmekteyiz.
Ayrıca firmalarınız da ki; kesintisiz güç kaynaklarının tamir , bakım ve onarımlarında da çözümler üretmekteyiz.

Böylelikle en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediğimizi ve kesintisiz güç kaynakları alanında çözüm ortağınız olacağımızı umuyoruz…

23 Ekim 2015
1.469 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN